Home / Pokój dziecięcy / Jakie huśtawki dla niemowlaków są najlepsze?
huśtawka Tina

Jakie huśtawki dla niemowlaków są najlepsze?

Dzieci jak powszechnie wiadomo uwielbiają być kołysane, dlatego też warto postawić na porządne huśtawki dla niemowlaków, dzięki którym dziecko będzie spać spokojnie. Niniejszy artykuł do doskonała propozycja dla osób, które chcą kupić porządną huśtawkę, ale nie wiedzą jakie modele warto wybrać.

Porządna huśtawka dla niemowlaka

W dzisiejszych czasach na półkach sklepowych można znaleźć bardzo wiele huśtawek dla dzieci w przystępnej cenie. Największym zainteresowaniem cieszą się modele jednoosobowe, które w swojej klasie nie mają sobie równych. Jednoosobowa huśtawka dla niemowlaka posiada liczne zabezpieczenia, które zapewniają wygodne siedzenie i co najważniejsze są najlepszą ochroną dla dziecka. Inwestując w takie modele mamy 100% pewność, że dziecko nie wyśliźnie się podczas bujania.

Huśtawka w kształcie koła

W ostatnim czasie rekordy sprzedaży bije dla niemowlaka huśtawka w kształcie koła, która pozwala na komfortowy relaks w pozycji leżącej. Modele tego typu przeznaczone są do bardzo spokojnego huśtania i odpoczynku. Rodzice, którzy posiadają dwójkę dzieci powinny rozejrzeć się za modelami z dwoma jednoosobowymi huśtawkami. Godne polecenia są przede wszystkim wolnostojące huśtawki, które zajmują mało miejsca.