Home / Pojazdy i wózki / Deskorolka fiszka – główne zalety
deskorolka

Deskorolka fiszka – główne zalety

Fishboard, czyli popularna deskorolka fiszka jest jedną z najpopularniejszych odmian klasycznych deskorolek, które w Polsce cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, jakie są największe zalety fiszki i na co zwrócić uwagę wybierając deskorolkę fiszkę dziecięcą.

Skąd wzięła się nazwa fiszka?

Jak łatwo się domyśleć deskorolka fiszka swoją nazwę zawdzięcza bardzo nietypowemu kształtowi, który do złudzenia przypomina kształt ryby. Fiszki to zdecydowanie najlepsze deskorolki dla dzieci. Nowoczesne modele posiadają miękkie i bardzo duże kółka, dzięki czemu doskonale nadają się do jazdy w mieście. Na szczególną uwagę zasługuje także wyprofilowany deck i miękkie tracki.

Jakie zalety?

Fiszki to bardzo krótkie deski, które zaprojektowane zostały od a do z dla potrzeb najmłodszych użytkowników. Co prawda na fiszkach nie można wykonywać skomplikowanych trików, ale jeżeli chodzi o sprawną i szybką jazdę to deskorolki tego typu nie mają sobie równych. Jedną z największych zalet fiszek jest doskonała zwrotność oraz to, że idealnie radzą sobie z napotkanymi nierównościami i wybojami. Do plusów należy zaliczyć również przystępną cenę i wspaniały design, który wśród młodszych odbiorców odgrywa kluczową rolę.