Home / Zabawki / Puzzle ze świata Wiedźmina
puzzle wiedzmin

Puzzle ze świata Wiedźmina

W ostatnich latach postać z kart książek Andrzeja Sapkowskiego na dobre zadomowiła się w świadomości fanów fantastyki na całym świecie. Mowa oczywiście o Geralcie z Rivii – słynnym Białym Wilku, wiedźminie. Wiedźmin to profesja polegająca na pozbywaniu się potworów na zlecenie, często za nie do końca godziwą zapłatę. Na fali tej popularności, wielu fanów nietuzinkowego bohatera zapragnęło mieć w domu jakiś przedmiot związany z uniwersum wiedźmina.

Rosnąca popularność wiedźmina

Choć Geralt z Rivii na papierze po raz pierwszy ukazał się już w latach 80. XX wieku, choć prawdziwy wybuch popularności przeżywa w wieku obecnym. Marka zawdzięcza to między innymi wspaniałej jakości książek, z Wiedźminem w roli głównej, ale także grom komputerowym polskiej produkcji, które zyskały uznanie na całym świecie, przysparzając Białemu Wilkowi wielu fanów także za granicą. Na bazie tej popularności powstały również ekranizacje – polska na początku XXI wieku oraz anglojęzyczna, która premierę miała w roku 2019. 

Puzzle wiedźmin

Jednym z ciekawszych fantów oferowanych na pixel-shop związanych ze światem Wiedźmina są puzzle. Układanie puzzli to nie tylko wspaniały pomysł na relaks, ale także sposób na rozwijanie zdolności manualnych i logicznego myślenia. Z uwagi na pełen tajemnic, magii i wspaniałych przygód świat Wiedźmina, istnieje bardzo dużo motywów układanek, które zafascynują nie tylko fanów fantastyki. Szczegółowe detale przedstawione przez autora książek sprawiają, że układanie puzzli będzie nie tylko przyjemnością, ale również sposobem na podziwianie tego wspaniałego świata. Puzzle wiedźmin to idealna rozrywka dla fanów bohatera, którzy chcą poświęcić chwilę na zanurzenie się w ulubionym uniwersum, ale także dla osób dopiero poznających mroczne przygody pogromcy potworów.