Home / Akcesoria dla niemowląt / Bądź ekologicznym rodzicem!

Bądź ekologicznym rodzicem!

Najczęściej, kiedy ktoś decyduje się na zakup kocyka dla niemowlaka pamięta o tym, że jest to zakup na najbliższe lata. W związku z tym wiele osób woli dopłacić nieco do kocyka ale nie musieć go w późniejszym czasie wymieniać.

Kocyki wykonane z dzianiny i bambusa

Kocyk dla niemowlaka powinien być przede wszystkim dla niego bezpieczny. W związku z tym bardzo często kupuje się kocyki grube i puszyste jak te wykonane z bambusu i dzianiny. Połączenie tych dwóch elementów wydaje się wprost idealne.

Bądź eko
Kocyk niemowlęcy wykonany z dzianiny bambusowo – bawełnianej jest produktem całkowicie ekologicznym i nie posiada on dodatkowych domieszek żadnych sztucznych substancji. Nadaje się więc wprost idealnie dla każdego dziecka, zwłaszcza niemowlaka.

Cenowy zawrót głowy

Ten rodzaj kocyków jest niestety zdecydowanie droższy aniżeli ich tańsze odpowiedniki. Jeżeli jednak weźmie się pod uwagę fakt, że kocyki takie przetrwają spokojnie dwa lata ciągłego użytkowania to warto się zdecydować na ich zakup. Będą one świetnym rozwiązaniem, zwłaszcza, że mają bardzo jasne barwy, a więc będą stanowiły idealny kontrast dla nieco ciemniejszych pomieszczeń.

Zakup kocyka dla dziecka powinien być bardzo przemyślany a przede wszystkim trafiony. Nikt nie będzie przecież po raz drugi kupował kocyka dla niemowlaka. Poznaj więcej inspiracji – Blog Bobomio.